• Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Hakkımızda

Okulumuz 01/03/2013 tarihinde SULTAN KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ olarak hizmet vermeye başlamıştır 0-3 ve 0-6 yaş çocuklarına hizmet vermektedir.

Kurucu Müdür : FERHAT KUŞCU İşletme Fakültesi Yönetim Ve Organizasyon Bölümü Mezunudur Kurumumuzda ön Muhasebenin Düzenlenmesi, Kayıt Kabul Formlarının Hazırlanması, Kurum Resmi İşlemlerinin Takibi Konularında Kurumumuza Hizmet Vermektedir.

Kurum Müdürü : SULTAN KUŞCU Eğitim Bilimleri Fakültesi Okulöncesi Öğretmenliği Mezunudur. Aynı Zamanda Özel Eğitim Dil Konuşma Ve Alternatif İletişim Becerileri Öğretmenidir. Okula Olgunluk Testinin Uygulayıcısıdır. Kurumumuzda Oryantasyon(Çocukların Kuruma Uyum Sağlaması) Çalışmaları, Her Yaş Grubuna Uygun Eğitim Programlarının Hazırlanması, Uygulanması Ve Denetlenmesi, Her Çocuk İçin Gelişim Raporları, Gelişim Gözlem Formları Hazırlanması, Eğitim Programına Paralel Gezi, İnceleme Faaliyetlerinin Planlanması, Yaz Okulu Ve Eğlenceli Etkinliklerin Düzenlenmesi, Günlük Ve Aylık Beslenme Listelerinin Oluşturulması, Veli Öğretmen ve Okul Arasında İletişimin Sağlaması Konularında Kurumumuza Hizmet Vermektedir.

ÖĞRETMEN KADROMUZ

ŞAHİN ŞAHİNER

ŞAHİN ŞAHİNER

İngilizce Ve Drama Öğretmeni
SULTAN KUŞCU

SULTAN KUŞCU

Okul Öncesi Öğretmeni
ZEYNEP ÇUHADAR

ZEYNEP ÇUHADAR

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi
To Top ↑